Silver Pro Dikte Seti

DS-2500 Dijital Ses Kayıt Cihazı, RS-28H Ayak Pedalı ve Çene Altı Kulaklıktan oluşan bu paket dikte için bütün ihtiyaçlarınızı tek bir pakette toplar.

Ayak pedalı ve çene altı kulaklık, tak ve çalıştır USB ayak pedalı ayağınız ile tam kontrolu sağlarken, ellerinizi klavye ve mouse için serbest bırakır. Pedallar bütün ayakkabı numaraları için uygun ve erişimi kolaydır.

Sekreteler stereo kulaklıkların yararlarını dikkate alacaklardır: çıkarması ve takması kolay, saatlerce takılabilir, çene altı stili dolayısı ile saç stilinizi bozmaz.

Digital Dikte Cihazı Olympus DS-2500:
Dikte cihazının ergonomisi ve birinci sınıf kayıt kalitesi uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Kullanıcı arabirimi (menü) herkes tarafından kolayca anlaşılabilir olmasından emin olduk. Bu cihaz zarif kemer klipsi içeren zarif deri çantası ve harici 2GB ile birlikte gelmektedir. Bütün dikteler eposta aracılığı ile gönderilebilir.

Ayak pedalı ve çene altı mikrofon:
Tak ve çalıştır USB ayak pedalı ayağınız ile tam kontrolu sağlarken, ellerinizi klavye ve mouse için serbest bırakır. Pedallar bütün ayakkabı numaraları için uygun ve erişimi kolaydır.

Sekreteler stereo kulaklıkların yararlarını dikkate alacaklardır: çıkarması ve takması kolay, saatlerce takılabilir, çene altı stili dolayısı ile saç stilinizi bozmaz

DSS Player Standard
DSS Player Standard ile bütün kayıtlarınıza komple bir bakış sağlarsınız. Kolay dikte yönetimi, diktenin durumu: diktenin ismi, yaratım tarihi, v.s. Yazılım ayrıca bütün dikte dosyalarının otomatik olarak bilgisayara kopyalanmasını da destekler.

Basit Kullanım:
Analog cihazınızdaki basitliğe sahip, ancak dijital çağın tüm avantajlarını sağlayan bir dikte cihazı mı arıyorsunuz?

Dijital dikte cihazı DS-2500’ü seveceksiniz ve aynı 4 düğme işleminin sadeliğinin keyfini çıkaracaksınız: Kayıt, Geri Al, Hızlı İleri ve Dur. Üstün ergonomisi sayesinde, cihaz uzun bir süreli kullanımlarda rahatlık sağlar. Rakipsiz Olympus kalitesine güvenin: tüm profesyonel dikte çözümlerinde olduğu gibi bu cihaz sağlam bir metal gövdeye kurulmuştur – böylece kırılmaz. Hafifliği,kullanımı kolay ve zarif bir gümüş tasarım.