DS-7000 Dikte Cihazı

Olympus DS-7000, USB bağlantısı, yuva istasyonu ve konuşma işleme yazılımı vb. gibi çok sayıda işlev ve aksesuar seçeneğine sahip olması ve  avucunuzun içine ergonomik şekilde oturması ile herhangi bir bilgi işlem ortamında profesyonel diktasyon iş akışınızın önemli bir parçasını oluşturması için tasarlanmıştır.

Konuşma Tanıma – verimlilik artırmak
Şirketin verimliliği artırmak ister misiniz? Zraba ya da havaalanlarında transit seyahat ederken ? Olympus 3 kat daha hızlı belge oluşturma yapmak için size çözümler sunar.

Eğer ses ile metinler yaratacak ve artık dikteleri yazıya kimseye ihtiyacınız olacak gibi size dokümantasyon etkinliğini artıracak * ek bir konuşma tanıma yazılımı uygulanması ile.

* Uyumlu konuşma tanıma yazılımı ayrı olarak satın alınması gerekir.

Gözünüz daima işinizde olsun
Ergonomik sürgülü düğmesi sayesinde cihazı bakmadan çalıştırabilirsiniz.

Ses kaydı alanında on yılların getirdiği tecrübe, sürgülü düğmenin kayıt işlemini daha konforlu ve hızı hale getirdiğini kanıtlamıştır. Ergonomik sürgülü düğme tek elle ve bakmadan çalıştırmaya izin veren mükemmel, klasik bir kullanıcı arayüzüdür. Bu ve büyük 2″ renkli TFT ekran gibi diğer özellikleri, Olympus’un rakipsiz bir kullanım kolaylığı sağlama konusundaki ciddiyetini gösterir.

Bir kayıt cihazından çok daha fazlası.
DS-7000 size çok sayıda düzenleme seçeneği de sunuyor.

Yalnızca konuşarak metin oluşturmak salt kaydın çok ötesindedir. Dijital konuşma standardı (DSS), hızlı dosya düzenlemeye (metin ekleme, metnin üzerine yazma, değiştirme, silme/kesme) olanak sağlar ve ortaklaşa çalışmanın ve otomatik işlemenin kolaylaştırılması için meta bilgilerini (dizin, sesli yorumlar, iş tipleri vb.) kullanır.