DS-3500 Dikte Cihazı

Olympus DS‑3500 açık ve basit işlem konsepti ile  maksimum etkinlik ve verimlilik sağlar. 60.000 renge sahip 2″ renk TFT LCD ve beyaz LED arka aydınlatması vardır. Butonlar vasıtasıyla sezgisel işleme imkan verebilmek için, tüm ana komutlara erişim ünite tarafında düzgün bir biçimde konumlandırılmıştır. Konferans kaydı için de ayrıca ilave ses kodeksleri sağlar. Dış stereo mikrofonu ile MP3 veya PCM(WAV)’da stereo kayıtlar yapabilirsiniz.

Bir kayıt cihazından çok daha fazlası.
DS-3500 size çok sayıda düzenleme seçeneği de sunuyor.
Yalnızca konuşarak metin oluşturmak salt kaydın çok ötesindedir. Dijital konuşma standardı (DSS), hızlı dosya düzenlemeye (metin ekleme, metnin üzerine yazma, değiştirme, silme/kesme) olanak sağlar ve ortaklaşa çalışmanın ve otomatik işlemenin kolaylaştırılması için meta bilgilerini (dizin, sesli yorumlar, iş tipleri vb.) kullanır.

Diktasyonlar için konuşmaya optimize mikrofon.
Konuşmaların tanımlanması için gerekli özelliklere sahip bir mikrofonla çalışır
Mükemmel 10 mm’lik mikrofonu ve DSS Pro ses codec’i, mükemmel bir ses tanımlama ve transkripsiyon performansı sunar. Bu özelliği, maksimum doğruluk için Nuance tarafından 6 Dragon olarak belgelendirilmiştir.

Verileriniz güvenli ellerde.
Gizli bilgilerinizi emin olabileceğiniz bir veri güvenliğiyle koruyun.
Her profesyonel sektör, işyerinde en katı veri güvenliğiyle korunması gereken hassas bilgiler içerir. Olympus DS-3500, gelişmiş 256 veya 128 bit gerçek zamanlı dosya şifreleme* işlevi sayesinde diktasyonlarınızı istenmeyen erişimlere karşı korur. Şifreli bir diktasyonu yalnızca özel parolayı bilen yazarlar ve katipler açabilir. Cihaz ayrıca tüm verilerin yetkili olmayan kişilere kapatılması için 4 haneli bir PIN koduyla kilitlenebilir.