RecMic II Serisi

RecMic II Serisi, konuşma metni çözümleri ile yüksek kullanılabilirliği ve hassas sonuçları isteyen profesyonellerin en yüksek taleplerini karşılamak üzere oluşturulmuştur. Bu yeni serinin dört modeli, yenilikçi gürültü giderme teknolojisinin ayrıcalıklı yararlarını akıllı İki Mikrofon Sistemi ile esnek yönlülük ve gürültü giderme sağlamaktadır. Tüm cihazlar ayrıca rahatsız edici dokunmatik sesleri azaltmak için ekstra pürüzsüz bir UV kaplaması ve sessiz düğmeler ile birlikte gelir. Anti-mikrobiyal yüzey, özellikle tıbbi alanlarda hijyenik gereklilikleri karşılamaktadır.

Önemli Not: RecMic-II serisi kurumsal firmalara sözleşme ile satılmaktadır.

Rec-Mic II Serisinde 4 ayrı model mevcuttur. Özellikleri aşağıdaki gibidir:
RM-4010P
Bu modeli, gerçek zamanlı konuşma tanıma kullananlar için öneriyoruz. RM-4010P, kolay ve hızlı bir fare kontrolü sunan bir iz topu ile donatılmıştır. Tüm düğmeler, konuşma tanıma için kullanılan komutlar da dahil olmak üzere en sık ihtiyaç duyduğunuz komutlarla atanabilir.

RM-4015P
RM-4015P benzersiz bir şekilde 8GB dahili bellek ile donatılmıştır. Bellek bir USB Çubuğu gibi kullanılabilir ve örneğin en önemli belgelerinizi veya belirli konuşma tanıma yazılımınızın kullanıcı profilini saklamaya izin verir.

RM-4100S
Bu kayar düğmeli model, sık kullanılan komutlara kısayol atamak için kullanılabilecek 3 ek özelleştirilebilir işlev düğmesi sağlar. Mekanik bir kaydırma anahtarı, klasik dikte yapan ve kaydedici / oynatıcı yazılımını maksimum düzeyde kontrol etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

RM-4110S
RM-4100S’nin aksine, RM-4110S sürgülü anahtar modülü, 7 kişiselleştirilebilir işlev düğmesi yerine kolay ve hızlı gezinme için yüksek kullanılabilirlik ile bir iz topunu sunuyor. Bu model için önerilen kullanım örneği klasik diktedir.


Akıllı İmleç Hareketli İztopu
HIZLI İMLEÇ NAVİGASYONU VE FARE KONTROLÜ
– Entegre parça iz topu dikte ederken fare imlecinizi kontrol etmeye izin verir. Akıllı iz topu, gerektiğinde hareket hızını hızlandırır ve sol fare tıklamasını tetiklemek üzere tıklanabilir.

Sağlam Hoparlör Kasası
Bu zeki tasarım sayesinde hoparlör, daha iyi ses kalitesi ile daha yeterli ses üretir. Bu aynı zamanda hoparlör ünitesini tozdan uzak tutmaya yardımcı olur.

Üç Katmanlı Ses Filtresi
KONUŞMA TANIMA İLE EN İYİ SONUÇLAR – Mikrofon yuvası artık üç katmanlı bir ses filtresi içermektedir. Yapı, mikrofonla konuşurken insan ağzından gelen rüzgar sesini engeller ve herhangi bir gürültülü sesin kaydedilmemesini sağlar. Böylece konuşma tanıma ile en iyi sonuçlar elde edilir.

Antimikrobiyal Yüzey
MİKROBA KARŞI ETKİLİ
– Cihazların yüzeyindeki anti-mikrobiyal malzemeler mikroplara karşı etkili bir koruma sağlar. Arkasındaki Poligenetik teknoloji, gümüş iyonlarının mikroorganizmanın büyümesini engelleme doğal kabiliyetine dayanıyor.

Mikrofon Standı
AKILLI MİKROFON STANDI
– Özel tasarımlı mikrofon standı, diğer enstrümanlarla çalışırken eller serbest hareket etmenizi sağlar. RecMic II otomatik olarak geniş yönlü moda geçer, bu nedenle ahizesiz ve klasik dikte arasında geçiş yaparken mikrofon ayarlarıyla ilgilenmeniz gerekmez.

HID Klavye Modu
TAM UYUMLULUK
– Kullanıcı, standart bir HID-Klavye modunda çalışan üç farklı mod arasından seçim yapabilir. İkisi, Dragon veya Windows Konuşma Tanıma için önceden tanımlanmış düğme ayarlarıdır ve üçüncüsü Olympus RecMic Yapılandırma Aracı (RCT) aracılığıyla tamamen özelleştirilebilir. Sanal ortamlardan faydalanan kuruluşlar, HID klavye modundan da faydalanır; çünkü özel sürücülerin kurulması gerekmez.

Tamamen özelleştirilebilir Klavye Kısayolları
RecMic II, 4 farklı düğme moduna dönüştürülebilir. İlk olarak, Standart Olympus Modu, RCT arka planda çalışıyorsa, makrolar, klavye kısayolları, metin girişi ve ejderha komutları gibi gelişmiş düğme olaylarıyla herhangi bir yazılım uygulamasını kontrol etmeye izin verir. Diğer üç düğme modu standart bir HID klavye modunda çalışır.

ODMS R7 – Profesyonel Dikte İş Akışı
İş akışı yazılımı ODMS, Olympus Konuşma Dokümantasyon Çözümlerinin kalbidir. Olympus Dikte Yönetim Sistemi (ODMS), diktadan transkripsiyona kadar, profesyonel dikte iş akışınız için ihtiyacınız olan her şeyi verir. Veri güvenliği ile maksimum kullanıcı dostu arayüzü birleştirir.