DS-9000 DİKTE CİHAZI

 Satın Almak İçin Tıklayınız

OLYMPUS DS-9000:
Yüksek kaliteli konuşma tanıma için akıllı iki mikrofonlu sistem

SESSİZ ÇEVRE İÇİN DİKTE MODU
Hangi açılardan cihaza konuştuğunuz önemli değil, çok yönlü mikrofonlar sesinizi doğru bir şekilde alır. Bu modda cihazı elinizde istediğiniz gibi tutabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun
Sağlam muhafaza ve imalat sayesinde, bu cihaz çok dayanıklıdır. Testlerimiz, DS-9000’nin bir masadan düştüğünde kayıtlarını sürdürdüğünü ve herhangi bir bozulma olmaksızın testlerden sağ kurtulduğunu doğruladı (düşme testi 1.5m’den yapılmıştır). Ayrıca kaplama, alkole dayanıklı olup cihazı hijyenik olarak temizlemenizi sağlar.

Dikte sırasında tam konsantrasyon için kullanıcı dostu kullanım
Sürgülü anahtar kullanıcı dostu kullanım sağlar. Yüksek kaliteli malzemeler dikte makinesinin kayma anahtarını daha sağlam ve dayanıklı hale getirir.

Bağlantı istasyonu ile verimli çalışma.
DS-9000 Bağlantı İstasyonu, PC’nize sorunsuz bağlantı sağlar. Bir Olympus AC Adaptörüne bağlandığında, DS-9000’ü 2 saatin altında şarj eder. İsteğe bağlı olarak, bir ayak pedalı bağlanabilir ve cihazı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu eller serbest dikteye izin verir.

Dosyalarınızı koruyun
DLP (Veri Kaybını Önleme) ile cihaz bir PC’ye bağlandığında salt okunur modda çalıştırılabilir, Gizli verileri şirketinizden saklamak için normal bir USB çubuğu olarak kullanılmasını önler.

Dikte cihazınızı bir PIN ile koruyun
Bir güvenlik PIN’i, verilerinizi yetkisiz erişime karşı korur.

Yüksek güvenlik seviyesinde şifreleme
AES 256 bit şifreleme, yüksek standartta veri güvenliği sağlar.

Geliştiriciler için: SDK Yazılımı
Kendi yazılımını mı geliştiriyorsun? DS-9000’ü hem açık hem de gizli özelliklerin tam kontrolüne sahip olmak için tam olarak entegre etmek ister misiniz? Olympus Dictation donanımını en az çabayla entegre etmenizi sağlayan Software Development Kit’i (SDK) kullanmak çok kolay.