Dijital Diktasyon

Olympus ürünleri ile dijital dikte çok kolaydır. Analog kayıta göre birçok avantajları mevcuttur.

Güncel modellerimizden biri olan Olympus DS-7000 Ses Kaydedici kullanarak bir örneği inceleyelim:

Perdenin arkasında ne oluyor merak ediyormusun?

İşte Detaylar:
1. Her dikte cihazı kişiselleştirilebilecektir. Şimdi sistem kimin, ne zaman kayıt yaptığını bilecektir.

2. Olympus dikte yazılımı sisteminize kurulur. Herkesin bir hesabı vardır ve iş akışı bellidir. Yazılım bütün bu opsiyonları sunar.

3. Dikte bittikten sonra, dikte cihazı kızağına konur. Bütün dikteler otomatik aktarılacaktır. İş akışı burada takip edilir ve dikte cihazında dosyalar otomatik silinir.

4. Sekreter dokümanı yazıya döker. Yazılım sesi kulaklıktan veya hoparlörden çalar. Sekreter kulaklıkla dikteyi dinlerken ayak pedalı ile kontrol eder. Farklı ton, hız ayarı seçenekler de mevcuttur. Biten işler otomatikman ilgili dosyalara eklenir.

5. Biten döküman otomatikman dikteyi yapana gönderilir. Dosyaları ağ, ftp veya e-posta olarak paylaşmak mümkündür.

6. Bütün yazılımlar kolayca kurulur, yönetilir ve güncellenir.

Güvenebileceğiniz profesyonel çözümler
Kafanız rahat olsun. 21nci yüzyılda, birçok düzeyde yatırımınızı korumanız önemlidir. Güven vazgeçilmezdir – hem siz hem de müşterileriniz için. Prof. Dikte Sistemleri kafanız rahat olması için size birçok fırsat sunar.

Gerçekten önemli olanlar
Olympus sunduğu her çözümün çok sağlam olduğunu bilmekten gurur duyar. Her parça beklentileri aşan ve gerçekten önemli olanlara odaklanmanızı sağlayan teknolojilerin bir örneğidir.

En son standartlar
Endüstri standartı olan DSS teknolojisinin mimarlarından biri olan Olympus, DSS Pro formatı ile transkript ve ses tanıma için kristal berraklığında ses kalitesi sunar. Buna ek olarak, kayıtları kayıp olmadan arşiv yapabilirsiniz.

Veri güvenliği
Birçok profesyonel için, ses verisi gizlidir. Bugünün dünyasında, gizlilik herşeyden daha önemlidir. Başlangıç olarak, sistem ağ mimarinize entegre edilebilir. Depolanan kayıtlar ise özel ID dosyaları ile kilitlenebilr. Ayrıca dikte cihazlarında kontroller yanlışlıkla dosya silmenizi imkansız hale getirir.

Ek olarak, Profesyonel Dikte Çözümleri, güvenlik kilidi, şifre erişimi, dosyaları şifreleme gibi yüksek teknolojilere sahiptir. Mükemmel gizlilik için, biometrik parmak izi sistemi dosyalarınıza tam koruma sağlayabilir.